Astroloji

 

 

2018-01-24
Sevgili Koçlar saat 07:16-16:39 arasında etkili olacak Ay-Boşluk süresince ne kadar cesur biri olduğunuzu göstermek adına risk almayınız. Sonucundan emin olmadığınız bir adımı atmayınız. Oturup olan bitene bakmakta yarar var. Genelde boşluk sürecinde benim tavsiyem rutin işlerinizi yapmanız, keskin kararlardan kaçınmanız, gelişmeleri iyice gözlemlemenizdir. Kaldı ki boşluk etkisi burcunuz üzerinde oluşacağından daha fazla dikkat etmeniz gerekiyor. Sözgelimi satın almalarda, kiralamalarda, sözleşmelerde, para alışverişlerinde, kişisel ilişkilerde beklemede kalmak lazım. Saat 16:39 sonrası Boğa burcunda ilerleyecek Ay, sağlam ve kararlı bir şekilde bütçemizi gözden geçirebilir ne kadar güvende olduğumuzu, elimizdeki miktarın ihtiyaçlarımızı karşılamada yeterli olup olmadığını hesaplamaya çalışabiliriz. Ay-Boğa burcu geçişleri Koçlar için mali konularda genelde destekleyicidir. Ayrıca sakinleştirir, duygularınızı kuvvetlendirir. Saat 23:50 Merkür-Pluto kavuşumu, olumlu yönde adımlar atmanız adına size destek verir. Diyelim ki hala iş sorunları yaşıyorsunuz ve henüz ortada belli bir temel ve sağlamlık söz konusu değil. O zaman size tavsiyem, kendiniz için uzun vadeli hedefler belirleyin. Planlarınız olsun. Bunları gerçekleştirmek için kendinize güvenin. Yaptığınız işe, attığınız adıma, verdiğiniz söze dikkat edin. Ve işlerin yavaş gelişimi nedeniyle umudunuzu yitirmeyin, yolunuzda emin adımlarla ilerlemeye devam edin. Saat 23:56 Ay-Satürn olumlu görünümü sayesinde kişisel değerleriniz başta olmak üzere, umutlarınız, kendinizde ve başkalarında önemli bulduğunuz tüm güzelliklerin hissedilmesi, değerinin bilinmesi ve içinde bulunduğunuz durumların yeniden yapılandırılması adına olumlu bir enerjidir. Afrinde kaybettiğimiz şehitlerimiz nurlar içinde uyuyun. Ailelerinize, tüm sevdiklerinize ve hepimize sabırlar diliyorum.
2018-01-24
Sevgili Boğalar saat 07:16-16:39 arasında Ay-Boşluk etkisi altında geçecek. Üstesinden gelmekte zorlanabileceğiniz meseleleri sinirlenmeden gözden geçiriniz. Sadece iç gözlemde bulununuz. Sırlarınızı kimseyle bölüşmeyiniz. Bazı durumlar öfkelenmenize neden olabilir. Ancak dışa yansıtmaktan ziyade kendi kendinize kızabilirsiniz. Şu işi neden şöyle yaptım veya niye böyle karar verdim diye, kendinizi sorgulayabilirsiniz. Saat 16:39 itibariyle burcunuzda ilerleyecek Ay, küçücük şeylerin bile sizi mutlu etmesini, ruhunuzun arzu ettiği huzura kavuşmasını sağlar. Güven olgusu kıymetlidir. Sağlamlık asla vazgeçemeyeceğiniz kadar değerlidir. Sağlığınızı, hayattaki var oluşunuzu, değerlerinizi, mücadele ederek oluşturduklarınızı koruma altına almak istersiniz. Saat 23:50 Merkür-Pluto kavuşumu, eğitim hayatını sürdürenlerin doktora ve yüksek lisansla alakalı gelişmeleri, bu yıl yüksek okula girmeyi düşünenlerin sıkı bir şekilde çalışmaları, derslerine odaklanmaları halinde başarılı olacaklarının işareti demektir. Para evinizin yöneticisi olan Merkür, bugünkü kavuşum sayesinde yeni iş olanakları araştırmanız, işinizde uzmanlaşmanız adına da destek vermektedir. Kültürel anlamda kendinizi geliştirmeniz mümkündür. Başka bir şehirde ekmeğinizi arıyorsanız bu kavuşum neler yapmanız nasıl bir yol izlemeniz gerektiği hususunda zihninizi açıcıdır. Saat 23:56 Ay-Satürn olumlu görünümü arkadaşlık ilişkileriniz başta olmak üzere, hedef olarak belirlediğiniz her konuda sağlam ve sağlıklı kararlar almaktan yana olduğunuzun göstergesidir. Durgun sular derinden akar mantığı içinde hareket ettiğiniz için, yavaş ama emin adımlarla ilerlemekten yana olabilirsiniz. Eğer erkekseniz güçlü bir kadının desteğine fazlasıyla ihtiyacınız vardır. Bu ister anneniz isterse eşiniz veya yakın bir akrabanız olsun fark etmez. Eğer kadınsanız, tutarlı ve dengeli bir şekilde hareket etmeye çalışır, kararlarınızı bu yönde vermek gerektiğini bilirsiniz. Ayrıca böyle düşünen erkekleri beğenirsiniz. Afrinde kaybettiğimiz şehitlerimiz nurlar içinde uyuyun. Ailelerinize, tüm sevdiklerinize ve hepimize sabırlar diliyorum.
2018-01-24
Sevgili İkizler saat 07:16-16:39 arasındaki Ay-Boşluk etkisi altında adım atıyoruz. Temkinli hareket etmeye, işlerimizi toparlamaya, tamamlanmaya çalışalım. Bu saat dilimi içinde yeni bir gelişme ile karşılaşırsanız ve karar vermeniz gerekiyorsa, aceleye getirmeyin. İyice inceleyin. Rutin işlerinize ağırlık verin ve incelemeden etmeden hiçbir şeye adım atmayın. Saat 16:39 sonrası Boğa burcunda ilerleyecek Ay, iç dünyamızın derinliklerinde dünyevi zevklere düşkünlüğümüz artarken, rahatınızı bozmadan günü geçirme arzunuzun da yoğunlaşacağını söyleyebiliriz. Arınmak, rahatlamak, güzellikleri yaşamak günlük aktivite içinde öne çıkarken, geleceğe güvenle bakma arzunuz da o denli yüksek olabilir. Eldekini çoğaltmak ve duygusal konularda sağlam olarak yere basmak için gayet dikkatli davranmalısınız. Saat 23:50 Merkür-Pluto kavuşumu, miras, sigorta, eş geliri, yatırım, bankalarla alakalı her türlü ilişki ve iş konularında akıllı ve ciddi değerlendirmelerde bulunmanız adına önemlidir. Maddi gücünüzün farkında olarak hareket etmeniz, kararlarınızı verirken hesabınızı kitabınızı iyi yapmanız, işinizi şansa bırakmak yerine dikkatlice incelemelerde bulunabilirsiniz. Kimle olursa olsun, sözleşmesiz, önünüzü görmeden sadece iyi niyetle çalışmalarda bulunmayınız. Kanunların size sunduğu haklarınızı mutlaka öğreniniz. Hak ve hukuktan ayrılmadan işlerinizi yapmaya çalışınız. Saat 23:56 Ay-Satürn olumlu görünümü ailenizle olan ilişkiniz ve toplumsal hayatınızda maddi gücün öneminin bilincinde olmanız ve bunu derinliklerinizde hissetmeniz anlamına gelmektedir. Kimseye belli etmesiniz de veya çevrenizdekiler fark etmese de, siz paranın ne kadar önemli olduğunu bilirsiniz. Bu hassasiyet teslimiyetçilik anlamına gelmesin. Bilakis öylesine hırslısınızdır ki, hani deyim yerindeyse önünüze bir fırsat çıkması halinde, taşın suyunu çıkarırsınız. Afrinde kaybettiğimiz şehitlerimiz nurlar içinde uyuyun. Ailelerinize, tüm sevdiklerinize ve hepimize sabırlar diliyorum.
2018-01-24
Sevgili Yengeçler saat 07:16-16:39 arasında Ay-boşluk etkisi altındayız. Sizi bunaltan, tedirgin eden konularda yanlış veya acil kararlar vermemek, düşünmek yararlı olur. Yarım kalan işlerin tamamlanması yönünde destekleyicidir. Kendi içinde daima güven olgusuna ihtiyaç duyan Yengeçler, boşluk etkisi altında bir durum hakkında karar vermeden önce düşünmelidirler. Sizi sinirlendiren veya yoran meseleler hakkında öğle sonrası bir daha düşünelim. Eminim ki, daha farklı açıdan ele alarak rahatlayabilirsiniz. Saat 16:39 sonrası Boğa burcunda ilerleyecek Ay etkisi altında, kişi kim olursa olsun, onun ne kadar sağlam ve güvenilir olduğunu anlamak, bilmek isteriz. Eğer bundan eminsek o zaman yüreğimizin içine alır, sevgiyle onu sarmayabiliriz. Ancak tam tersi durumda belli bir mesafeyi korumaya özen gösterebiliriz. Zorlukla oluşturduğumuz değerleri koruma altına alırız. Kendine saygısı olan insanlarla temas etmeye gayret ederiz. Saat 23:50 Merkür-Pluto kavuşumu, iş veya özel ilişkiniz, paylaşımlarınız, partnerinizle olan alışverişiniz konularında geçerlidir. İhtiyaçlarınız ve beklentilerinize göre tercihlerde bulunmanız anlamında güçlendiricidir. Düzgün bir seçimin veya anlaşmanın yolu, öncelikle kendinizi iyi tanımanız ve tartmanızdan geçtiğini unutmayalım. Bunlara dikkat etmeniz halinde bugünkü kavuşum uygulanabilir düşüncelerinizi, yargılarınızı, yanlışlarınızı veya eksiklerinizi birbirinizle dürüst manada paylaşmanızı ve hayale kapılmadan ilerisi adına düşünmenizi sağlar. Saat 23:56 Ay-Satürn olumlu görünümü hem kendinize hem de başka insanlara yardımda bulunabilirsiniz. Toplu halde huzur ve sevgi bulma adına yapılan girişimler için de uygun zamandır. İhtiraslı davranmanız mümkündür, güzel dilekleriniz olduğu için bunları bir an evvel hayata geçirmek istediğinizden dolayı böyle davranmakta olabilirsiniz. Bu görünüm sayesinde kendinize daha fazla güvenirsiniz. Eğer bir şeyler canınızı sıkıyorsa ve buna dur demek istiyorsanız söylemekten de kaçınmazsınız. Bu sizin bazı iyi niyetli olmayan insanlardan koruyacaktır. Afrinde kaybettiğimiz şehitlerimiz nurlar içinde uyuyun. Ailelerinize, tüm sevdiklerinize ve hepimize sabırlar diliyorum.
2018-01-24
Sevgili Aslanlar saat 07:16-16:39 arasında etkili olacak Ay-Boşluk süresince, rutin hayatımızın gereklerini yerine getirmemizde bir sakınca yok. Eğer bir mesele üzerinde tam bir karar veremiyorsak boşluk süresince bütün detayları gözlemleyebiliriz. Çünkü bu detaylar yanlışı, eksik olanı belirlememizde daha sonra işimize yarar. Yarım kalan işlerinizi bitirebilirsiniz. Ancak ani bir kararla bir planı yürürlüğe koymak, bir yola çıkmak, biriyle buluşmaya karar vermek, hesapta olmayan bir satış ve alış işlemi yapmak yanlış olacaktır. Saat 16:39 sonrası Boğa burcunda ilerleyecek Ay, geleceğimizi ilgilendiren konularda tabii ki maddi ve manevi anlamda sağlam olanı tercih etmemizi sağlayacak. Kafamızda soru işareti uyandıran hiçbir şeyden hoşlanmayacağız. Bu saatlerde umudumuzu neye bağladığımızı bilmek isteyeceğiz. Her düşünceyi ve her insanı gerçekçi bir gözle testten geçireceğiz. Neye bastığımızı bilmek arzumuz her şeyden daha önemli olmalı. Buna özellikle dikkat etmeliyiz. Saat 23:50 Merkür-Pluto kavuşumu, iş yaşamınızın gündelik şartlarını yoğunlaştırması ve dönüşümde bulunarak kendiniz için en doğru kararı verebilmeniz anlamında etkilidir. Eğer iş yerinizde sorunlarınız varsa, bazı kişiler sizin üzerinizde baskı ve kontrol kurmaya kalkışıyorlarsa, maddi açıdan sizi doyurmuyor bilakis haklarınızı sekteye uğratıyorlarsa konuşma vaktiniz gelmiş demektir. Bu kavuşumun gücünü arkanıza alarak, yetenekli olduğunuz alanlarda girişimci davranınız. Ciddi anlamda cesur ve kendinizden emin olarak özgeçmişinizi sizin için önemli gördüğünüz yerlere ulaştırınız. Saat 23:56 Ay-Satürn olumlu görünümü saygınlık görmeyi arzu ettiğiniz gibi, sizin için oldukça değerli olan kişilere de yardımcı olmanız ve sevginizi hissettirmeniz kolaydır. Yalnız bütün bunların karşılığında beklentiniz, ne olursa olsun üzerinizde otorite kurulmaya kalkışılmaması ve bir durum varsa eğer, sizinle tatlı bir şekilde konuşularak halledilmeye çalışılmasıdır. Afrinde kaybettiğimiz şehitlerimiz nurlar içinde uyuyun. Ailelerinize, tüm sevdiklerinize ve hepimize sabırlar diliyorum.
2018-01-24
Sevgili Başaklar saat 07:16-16:39 arasında Ay-Boşluk etkisi altında geçecektir. Çıkarlarımız söz konusuysa tabii ki dikkatli olacağız. Öyle aklımıza geldiği gibi gideyim bir kredi çekeyim, birinden borç alayım demeyeceğiz. Hesabımızı iyi yapacağız. Eğer birileri kendini düşünüyorsa ve bizim de o kişiyle bir alışverişimiz varsa, biz de kendimiz açısından duruma bir bakacağız. Saat 16:39 sonrası Boğa burcunda ilerleyecek Ay, güven olgusunu öne çıkaracak. Kazanmak, kazandığımızı sağlama almak, garantide olmak isteyeceğiz. Zaten bu saat itibariyle oluşan etkiler altında güven duygumuz yükseleceğinden eskilerin deyimiyle sağlam ata oynamamız gerektiğini bileceğiz. Huzurumuzu önemseyeceğiz. Bastığımız yeri bileceğiz. Saat 23:50 Merkür-Pluto kavuşumu, aşk hayatınızla ilgili konularda aklı başında seçimlerde bulunmanızı sağlar. Hayatınıza olgun, aklı başında ve güçlü birinin katılması, iş hayatınızla ilgili konularda yeni bir gelişmenin ilerisi adına sizi kucaklaması anlamına gelen bugünkü kavuşum ilerisi adına düşünmeniz anlamında da sizi destekler. İlişkimiz yoksa bundan sonrasında nasıl seçimde bulunmalıyız sorusuna bugünkü kavuşum sayesinde daha net ve doğru şekilde bir yanıt bulmamız mümkündür. Saat 23:56 Ay-Satürn olumlu görünümü sayesinde, davranışlarınızla çevrenizdeki insanlar üzerinde iyi bir izlenim bırakmanız mümkündür. Sağlamlığınız ve kararlılığınızla yaşınızdan olgun bir görünüme sahipsinizdir. Bu durum sizin başkaları tarafından saygı ve sevgi görmenizi sağlayıcıdır. Kendinizin farkına varmanız ve neler yapmanız gerektiğini bilerek eylemlerde bulunmanız kolay olabilir. Kişisel görünümünüze son derece önem verebilir, üstünüze giydiğiniz her şeyi itinayla seçebilirsiniz. Birileriyle buluştuğunuzda veya görüştüğünüz insanların sizin ağzınızdan çıkan her sözü dikkatle dinlediklerini fark edebilirsiniz. Afrinde kaybettiğimiz şehitlerimiz nurlar içinde uyuyun. Ailelerinize, tüm sevdiklerinize ve hepimize sabırlar diliyorum.
2018-01-24
Sevgili Teraziler saat 07:16-16:39 arasında etkili olacak Ay-Boşluk süresince, ilişkimizde aksayan her ne varsa veya bu süre içinde karşımıza çıkan problemleri şöyle bir gözden geçirelim. Detaylara bakalım. Sanki önümüzde bir resim varmış da, onu yakından inceliyormuşuz gibi. Bu inceleme belki de daha önce fark etmediğimiz noktaları görmemizi sağlayabilir. Sevgilimize, eşimize, iş ortağımıza odaklanalım. Ne söylüyorlar, ne yapıyorlar, ne düşünüyorlar bunlar üzerinde bir düşünelim. Saat 16:39 sonrası Boğa burcunda ilerleyecek Ay, hem başkalarının hem de bizim, kendimizi garanti altına alma eğilimimizi işaret eder. Bir ilişkiden, bir işten, bir girişimden neler kazanabiliriz veya kaybedebiliriz bunları hesap etmemiz daha kolay olacaktır. Kısaca menfaatlerimizi iki gün boyunca önemsemeye başlayacağız. Yaş tahtaya ayak basmamaya çalışacağız. Saat 23:50 Merkür-Pluto kavuşumu, ailevi yaşamınız, yuvanız ve iç güvenliğiniz konularındaki dönüşümünüzün işareti olarak önem taşır. Miras, hisseli paralar, sigorta gelirleri, aile içi dönüşüm anlamındaki konuların konuşulmasını sağlayıcıdır. Aile büyüklerinizle alakalı mevzuların da göstergesi olan bugünkü kavuşum, üzerinizde baskı yaratabilecek bazı mevzuların gündeminizde yer almasını işaret edebilir. Eğer bir mülkün satışı ile ilgili işiniz varsa, bu mesele üzerinde uğraşmanız gerekebilir veya ailenizle oturup ne yapmanız gerektiği hususunda aklı başında bir strateji belirleyebilirsiniz. Saat 23:56 Ay-Satürn olumlu görünümü yaşamınızı yakından ilgilendiren, uzun süredir aklınızı meşgul eden konular üzerinde düşünmenizi sağlayıcı ve uygun çıkış yolları bulmanızda destekleyicidir. Hani insanız ya, bazen öyle bir ruh halinde oluruz ki, canımıza tak etmedikçe bir şeyleri görmezden geliriz. O zaman gelin bu enerjiden yararlanarak, bütçenizi bir gözden geçiriniz. Ayrıca partnerinizle karşılıklı olarak bazı meseleler üzerinde konuşabilirsiniz. Afrinde kaybettiğimiz şehitlerimiz nurlar içinde uyuyun. Ailelerinize, tüm sevdiklerinize ve hepimize sabırlar diliyorum.
2018-01-24
Sevgili Akrepler saat 07:16-16:39 arasında Ay-Boşluk etkisi altındayız. Belirsizlik içeren her mesele sizi rahatsız edebilir. Anlamak, bilmek, müdahalede bulunmak istersiniz. Benzetme yerindeyse, gülün dikenlerinden kurtulmaya çalışırsınız. Ancak şartlarınız gereği katlanmanız gereken durumlar oluşursa içten içe öfkelenebilirsiniz. Ilımlı bir şekilde iletişimde bulunmak pek kolay değildir. Boşluk etkisi her burcun farklı alanlarında etkili olabileceğinden tabii ki öğleye kadar elden geldiğince sakin olmakta yarar vardır. Saat 16:39 sonrası Boğa burcunda ilerleyecek Ay etkisi altında, huzur ve güvenin temini her anlamda kıymetlenir. Bu ilişkinizde de, iş hayatınızda da böyledir. Tutarsız ve hiçbir geleceği olmayan bir ilişki sizi tatmin etmez. Ay-Boğa burcunda gayet güçlüdür. Partnerinizden isteğiniz, size karşı dürüst davranması ancak ilişkinin bir ortaklık olduğu bilinciyle hareket edilmesidir. Bir taraf farklı düşünüyorsa diğer tarafın baskın olmaya çalışmaması gerekir. Saat 23:50 Merkür-Pluto kavuşumu, eğitim hayatında olanların sıkı çalışmalarını, iş hayatında olanlar ciddi manada kendilerini gözden geçirmelerini, iş sorunları olanların akıllı planlamada bulunmalarında etkilidir. Yeni bir dönüşüm için kollarınızı sıvama vaktidir. Komşu ve akrabalık ilişkilerinizi de etkileyecek bugünkü kavuşum, hangi konuda olursa olsun harekete geçerek işlerinizi istediğiniz biçimde yönlendirmeniz adına size destek vermektedir. Gelişiminiz, büyümeniz için zihninizi belli bir alanda odaklamanızı sağlayan bu kavuşumunun iksirli gücünden yararlanarak, hayale kapılmadan gerçekçi olursanız, önünüzde açılmayacak kapı yoktur. Saat 23:56 Ay-Satürn olumlu görünümü ilişkiniz yoluyla kendinizi ve birlikte olduğunuz kişiyi gözden geçirmenizi sağlıyor. Aslında böyle günler beraberliği denetimi, sorunların düzeltilmesi ve düzene sokulabilmesi açısından gayet etkilidir. Huzur ve güvenlik olgusu son derece önemlidir. Eğer sorunlar varsa, aranızdaki farklılıkların daha bir ortaya döküldüğü, her iki tarafın da şapkasını önüne koyduğu zamandır. Kimse kimseye rol yapmak zorunda olmadan kendini ortaya koyar. Fakat dikkat edilmesi gereken, böyle zamanlarda ne sen ne de ben demek yerine, biz diyebilmeyi başarmaktır. Afrinde kaybettiğimiz şehitlerimiz nurlar içinde uyuyun. Ailelerinize, tüm sevdiklerinize ve hepimize sabırlar diliyorum.
2018-01-24
Sevgili Yaylar saat 07:16-16:39 arasında etkili olacak Ay-Boşluk süresince, bireysel çıkışlarda bulunmaya, gönlümüzce hareket edip arzularımıza ulaşmaya çalışsak da, bir şeyler yolumuza engel çıkarabilir. Durum böyle olunca biz de buna tepkide bulunmak isteriz. Ancak pek yeri ve zamanı değildir. Tahammüllü olmak, aklı başında hareket etmek lazımdır. Boşluk etkisi altında yarım kalan işler kolaylıkla bitirilir. Saat 16:39 sonrası Boğa burcunda ilerleyecek Ay, huzurun önemini vurguluyor. Çalışma hayatında veya nasıl şartlar altında yaşıyorsak yaşayalım güven içinde olma, kazançlı çıkma, uzun vadeli kılma, istikrarlı yaşama ihtiyacımız bir hayli önemli hale geliyor. Ancak iştahımız da bir hayli yükseliyor. Bu iki gün boyunca özellikle kilo alma sorunu olanların sebze ve meyve ağırlıklı beslenmelerinde yarar var. Saat 08:53 Merkür-Pluto kavuşumu, parasal konularda yeni ayarlamaların, ilişkiniz ve iş ortaklığınızla ilgili mevzularda ise görüşmelerin işaretidir. Merkür Oğlak burcunda ilerlediği için doğal olarak belli bir ciddiyet ve tutarlılık şart olmaktadır. Bu kavuşum, derinlikli olarak kendinizi gözden geçirmenizi, geçmişte yaşanılan acı tecrübeleri artık unutup, yeniden hayata sarılmanızı sağlayıcı bir arınma halidir. Saat 23:56 Ay-Satürn olumlu görünümü etrafınızdaki insanlarla olan iletişiminize dikkat gösterdiğiniz, huzur, emniyet ve güven duygusu içinde hareket etmeyi tercih etmeniz anlamına geliyor. Eskilerin deyimiyle, kimsenin etlisine sütlüsüne karışmadan, huzur bulmak, kafanızı dinlendirmek istediğiniz bir gün diyebiliriz. Afrinde kaybettiğimiz şehitlerimiz nurlar içinde uyuyun. Ailelerinize, tüm sevdiklerinize ve hepimize sabırlar diliyorum.
2018-01-24
Sevgili Oğlaklar saat 07:16-16:39 arasındaki Ay-Boşluk etkisi altında başlıyor. Sizi birebir ilgilendiren meseleler üzerinde düşünülmesi ve yarım kalmış işlerin bitirilmesi yönünde boşluk etkisi faydalıdır. Sözgelimi ev içinde işleri veya ofisteki düzenlemeleri öğleye kadar bitirebilirsiniz. Köşemizi takip eden siz değerli dostlarım, boşluk saatlerinin yeni bir iş için adım atmak veya bir yeniliği yürürlüğe koymak anlamında yanlış olduğunu biliyorsunuz. Çünkü böyle bir durum daha sonra sakıncalar oluşturabilir. Saat 16:39 sonrası Boğa burcunda ilerleyecek Ay, bir Oğlak için daima huzur verici olmuştur. Sağlam olana yönelmeyi her zaman ilke edindiğiniz için, bu enerji de güvencenin işaretçisi olduğundan parasal konulardan iş hayatına kadar sağlam bir tespitte bulunmak için biçilmiş bir kaftan zamandır. Ne yaparsam kendimi garantiye alırım, nasıl bir adım atarsam yararlı olur diyerek analizde bulunabilirsiniz. Doğru ve mantıklı sonuçlara varabilmenizde bu saatler bir hayli etkilidir. Saat 23:50 Merkür-Pluto kavuşumu, hem iş hayatınız, hem hayata bakış açınız, hem de yeni bir statü elde etmeniz anlamındaki mücadelenizin işareti olup, toplum önünde başarılı bir kişi olmanızı sağlayan yükselişin de simgesidir. Plutonun yaşattığı her deneyim insanı olgunlaştıran fakat öne çıkaran bir yansımaya işaret eder ki, bu yansıma ayakta durmasını bilen, kendine emek sarf etmiş, hakikaten tek dökmüş insanların başarıya ulaşması anlamına gelir. Otoriteler bizzat sizinle görüşmek isteyebilir veya iş konusundaki sorunlarınızı uygun bir şekilde konuşarak çözüme bağlayabilirsiniz. Saat 23:56 Ay-Satürn olumlu görünümü aşk hayatınızı ilgilendiren konularda olduğu gibi yaşamın zevkli ve güzel yanlarını verimli ve düzgün bir şekilde hissetmenizi sağlar. Boğa burcunda ilerleyen Ay ile burcunuzda ilerleyen Venüs bir Oğlak için her zaman rahatlatıcı, sakinleştirici bir etki yaratır. Sorunları olsa dahi kişi bunlara daha ılımlı tarzda yanaşabilir veya bir şekilde düzenlemeye çalışabilir. Aşk konusunda gösterişli sözlerden ziyade gerçekçi bir düşünce ön plandadır, Romantizm duygunuzun bile içeriğinde sağlamlık arama olgusu yatabilir. Bu görünüm altında, maddi konular üzerinde düşünebilir. Afrinde kaybettiğimiz şehitlerimiz nurlar içinde uyuyun. Ailelerinize, tüm sevdiklerinize ve hepimize sabırlar diliyorum.
2018-01-24
Sevgili Kovalar saat 07:16-16:39 arasında Ay-Boşluk etkisi altındayız. Bu süre içinde bildik işlerimizi yapabilir, sorun yaratan meseleleri gözlem altına alabilir, hayatı genel olarak kendi akışı içinde değerlendirebiliriz. Karşımıza bir fırsat çıktığında olur yanıtı vermeyeceğiz veya yeni bir plan yapıp uygulamaya dökmeyeceğiz. Çok önemli ve hayati anlam taşıyan konular üzerinde iyice düşüneceğiz. İşte bunlara özen gösterirsek, boşluk sürecini olumlu yönde değerlendiririz. Saat 16:39 sonrası Boğa burcunda ilerleyecek Ay etkisi altında, evimiz ailemiz ve kişisel güvenliğimizi önemseyeceğiz. Şartlarımızı gözden geçireceğiz. Toplum içindeki konumumuz, insanların bizi takdir edip etmediği, ailemizle olan ilişkimiz tümüyle baş planda yer alacak. Saygınlık ve prestijin, para ve gücün farkında olarak hareket edeceğiz. Ailemiz nasıl bir arada tutabiliriz, nasıl güven içinde yaşayabiliriz, nasıl daha güçlü olabiliriz, evimizdeki huzuru sürekli kılabilmek için neler yapabiliriz sorularına cevap arayacağız. Saat 23:50 Merkür-Pluto kavuşumu, geçmişin gözden geçirilmesi anlamına geldiği gibi, aşk hayatınız, başkalarıyla maddi-manevi ortak paylaşımlarınız (eş-aile-iş v.b) gibi geniş bir alanda derinlemesine yapılacak gözden geçirmenin işaretidir. İnsan yaşadığı tecrübeler doğrultusunda olgunlaşır ve büyür. Bizlere düşen yaşanmış derslerin özünü kavramış biri olarak akıllı seçimlerde bulunmaktır. Bugünkü kavuşum, dünyevi hedeflerinizle ilgili mevzularda yeniye yer açmak maksadıyla zihinsel olarak eskiyi temizleme hareketidir. Saat 23:56 Ay-Satürn olumlu görünümü, yüreğinizin derinliklerinde sadece size ait özel duyguların hissedilmesini sağlar. Hani insan kimi zaman içinde bulunduğu son durumu, geçmişe dönük tecrübeleri doğrultusunda ele alır ya, işte bu enerji bu türden hissedişlere yol açabilir. Biraz ciddiyet içerebilir. Kişi hangi konularda güvende olup olmadığını tespit etme gereği duyabilir. Afrinde kaybettiğimiz şehitlerimiz nurlar içinde uyuyun. Ailelerinize, tüm sevdiklerinize ve hepimize sabırlar diliyorum.
2018-01-24
Sevgili Balıklar, saat 07:16-16:39 arasında etkili olacak Ay-Boşluk süresince, para konularında hakkımızı korumayı, olur olmaz harcamalardan uzak durmayı bilmeliyiz. Eğer sizi sıkıştıran bir borç meselesi varsa, bunu halledeyim diye bir başka borcun altına girmemek lazım. Daha önceden yapılmış alacak tahsil edilmemiş alacaklarınız varsa ilgili kişileri arayarak ödemelerini söyleyebiliriz. Herhangi bir ürünün alınması veya satın almak için karara varılmasından kaçınacağız. Sadece bütçemizi gözden geçirmemizde yarar var. İlişkinizle alakalı konularda da, sert çıkışlar, fevri kararlar vermeyelim. Öğle sonrası enerjimiz gayet güçlenecek. Ona göre bir incelemede bulunuruz. Saat 16:39 sonrası Boğa burcunda ilerleyecek Ay etkisi, siz Balıklar için gayet olumludur. Huzur, güvenlik, sakinlik ve sağlamlık her alanda etkili olur. Genelde kazandırıcı olana yöneliriz. Enine boyuna bakarız her duruma. Kimin ne kadar güvenilir olduğunu veya olmadığını anlamak isteriz. Bize güç veren, destekleyen, yanıltmayan insanları tercih ederiz. İşimizi sağlama almak isteriz ve ona göre kararlarımızı gözden geçiririz. Saat 23:50 Merkür-Pluto kavuşumu, dönüşümde bulunmanın işareti olarak önem taşırken, tepeye tırmanmanız için size gerekli olan başarı hırsını veriyor. İşte bu başarılı olma hırsı, hem doğru tercihlerde bulunmanızı hem de haklı mücadelenizde öne çıkmanızı hem de çok uzun vadeli olarak planladığınız işler üzerinde mantıklı düşünmenizi sağlıyor. Saat 23:56 Ay-Satürn olumlu görünümü duygu dünyanızla alakalı konularda ise, inişli çıkışlı olan hislerinizi belirli bir noktaya odaklayarak daha mantıklı kararlar vermeniz mümkündür. Afrinde kaybettiğimiz şehitlerimiz nurlar içinde uyuyun. Ailelerinize, tüm sevdiklerinize ve hepimize sabırlar diliyorum.

 

 

Kaynak: mynet.com

 

Haber Yazılımı