Haber Detayı
30 Haziran 2016 - Perşembe 00:21 Bu haber 1544 kez okundu
 
İftara Kaymakam ve Belediye Başkanı Misafir Oldu
Konya Seydişehir Kaymakamı Regaip Ahmet Özyiğit ve Belediyesi Başkanı Mehmet Tutal, engelli vatandaşın evine iftar yaptı.
Kültür Haberi
İftara Kaymakam ve Belediye Başkanı Misafir Oldu

İlçe Kaymakamı Regaip Ahmet Özyiğit ve Başkan Mehmet Tutal birlikte vatandaşların iftar sofralarına misafir oldu.

İlçe Kaymakamı Özyiğit ve Belediye Başkanı Tutal, eşleri ile birlikte engelli Hasan Uyar‘ı Saraycık Mahallesi’ndeki evinde ziyaret etti.
 
Çiftçilik yaparak evinin geçimini sağlayan fakat geçirdiği talihsiz kaza sonucu omurilik felci geçiren Hasan Uyar, Belediye Başkanı Mehmet Tutal’a engelli arabası ile evine rahat girip çıkması için yaptırdığı engelli rampasından dolayı teşekkür etti.
 
Eşi, babası ve annesinin eve giriş ve çıkışta kendisini sırtında taşıyarak sokağa çıkabildiğini kaydeden Hasan Uyar  “Benim için yeni bir yaşam başladı. Herkese teşekkür ederim’’ dedi.
 
Belediye Başkanı Mehmet Tutal, sıkıntı ve sorunları giderme noktasında el birliği ve gönül birliği yaptıklarını kaydetti.

Tutal, “Bir insanın huzurlu olması için kendinden daha zorda olan insanları görerek onlara bakarak yaşaması gerekiyor. Yoksa insanoğlunun bu dünyada huzurlu olması mümkün değil. Bizim görevimizi bu tür sıkıntıları olan kişilerin sorunları ile ilgilenerek onları mutlu edebilmek’’ dedi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Konya, Seydişehir, Kaymakamı, Regaip, Ahmet, Özyiğit, Belediyesi, Başkanı, Mehme
Yorumlar
Haber Yazılımı